Hakkımızda

image5


Kebap On Altı – Hakkımızda

Kebap On Altı, 1985 yılında Bursa’da Hasan Hüseyin Ustaoğlu tarafından kuruldu. İlk restoranını şehrin merkezinde, şimdiki Nilüfer’de açan Hasan Hüseyin Ustaoğlu zamanla şehrin değişik bölgelerinde ve ilçelerinde de şubeler açarak büyüdü.

1992 yılında, Bursa şehir merkezinde dört, Gemlik’te bir ve İznik’te bir tane olmak üzere altı restoranı bulunan Ustaoğlu, yine aynı yıllarda kardeşleri ve yeğenleriyle çalışarak Kebap On Altı’yı tam bir aile şirketine dönüştürmeyi başarmıştı. Başarının her zaman disiplinli çalışma, düzen ve işine sevgiyle bağlı olmaktan geldiğine inanan Ustaoğlu, bu inanç ve sistemle yıllara meydan okuyan bir lezzet zincirini ayakta tutmayı başarmıştır.

İster ailenizle ister tek başınıza, ister iş yemeklerinde ister kalabalık arkadaş gruplarıyla her zaman ziyaret edebileceğiniz Kebap On Altı, size eşsiz bir ziyafetin yanında sıcak bir ortam, güler yüz ve özel gün ve davetleriniz için de çeşitli sürprizler vaat ediyor.En kısa zamanda, bu güzel deneyimi yaşamaya bekliyoruz.

Hedeflerimiz

Kebap kültürünü kuşaktan kuşağa aktarılan bilgi, deneyim, yetenek, disiplin ve ustalıkla her geçen gün daha da ileriye taşımayı hedefleyen Kebap On Altı, çok kısa bir süre sonra başta İstanbul olmak üzere, Ankara, İzmir ve Antalya’da faaliyete geçecek olan restoranlarıyla da büyümeye devam ediyor. Hedefi her zaman “sağlıklı ve temiz yemek” olan Kebap On Altı, menüsündeki kebap çeşitleri, diyet yemekleri, hafif ve lezzetli ızgaraları, birbirinden göz alıcı tatlıları ile yemek yemeyi adeta bir şölene çeviriyor.

Misyonumuz

Her zaman müşteri memnuniyeti, hijyen, sağlıklı ve iyi yemek, güzel, nezih bir ortam ve konforlu bir yemek deneyimini esas alan, yüzde yüz müşteri odaklı çalışan, yemek kalitesine olduğu kadar personelinin temizlik ve düzenine, en küçük sofra ayrıntısının bile mükemmel olmasına dikkat eden ve bu bağlamda çaba gösteren Kebap On Altı çalışanları, kırk yıldır ilk günkü dikkat ve titizlikle hizmet veriyorlar. Büyük küçük herkesin damak tadını, sevdikleri yemekleri ve tabii ki sağlıklarını düşünerek hareket eden, her geçen gün daha iyi hizmet ve daha mükemmel sonuç için çalışan Kebap On Altı, bugün Bursa’nın mutlaka ziyaret edilmesi gereken göz bebeği restoranlarından biridir.